سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

کتاب داستان و رمان کودک و نوجوان

یکی از آن دسته کتاب‌های موجود در سایت تحول بوک، کتاب داستان و رمان کودک و نوجوان است.

قصه و داستان نیازی به تعریف ندارد چون همه ما کمابیش قصه شنیده ایم و چه بسا از آن پندها گرفته باشیم. گاه از شنیدن یک قصه گریان شده و گاه ساعت‌ها به فکر فرو رفته ایم. فرقی ندارد که داستان یا قصه باز آفرینی یک رویداد تخیلی باشد یا نقل گذشته تاریخ؛ بلکه آنچه مهم می‌نماید، آموزه و هدفی است که قصه را بوجود می‌آورد.

قصه هر چه باشد و قصه گو هرکه باشد، هدفی جز بیان مرادش ندارد. اگر مراد آدمی در قالب داستان و تمثیل باشد، ماندگارتر خواهد بود؛ چرا که زبان قصه، زبانی امری و خطابی نیست وبصورت غیر مستقیم به روشنفکری و بیان اندیشه‌ها می‌پردازد. لذا شنیدن قصه برای آدمی دل نشین‌تر و جذاب‌تر است.

امروزه روانشناسان معتقدند داستان و قصه در رشد مغز کودکان و پرورش قوه تخیل آنان سهم بسزایی دارد. کودک از طریق قصه با محیط پیرامون خود بیشتر آشنا می‌شود. به هنگام رویارویی رویارویی با نمونه‌های واقعی آن، می‌تواند رفتار وکنش مناسبی از خود نشان دهد. او فقط از قصه پند نمی‌گیرد، بلکه کلمات جدید می‌آموزد، باتجربه‌های دیگران آشنا می‌شود و از احساسات گذشتگان و همنوعان خود آگاه می‌گردد. و نیز قدرت تمرکز و دقت او افزایش می یابد و به رشد عاطفی، اجتماعی، کلامی و ذهنی او منجر می شود.

چنانچه هر قصه دارای پندی آموزنده و نکته ای سازنده می باشد.

در سایت تحول بوک، کتاب داستان و رمان کودک و نوجوان را می‌توانید با مقرون بصرفه‌ترین قیمت خریداری کنید. در این بخش محصولات مربوط با آن را مشاهده می‌نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()