سبد خرید 0

قوانین و مقررات

10 / 10
از 1 کاربر

شرایط و ضوابط خدمات تحول بوک

مهم‌ترین شرایط حاکم بر ارائه خدمات تحول بوک به شرح زیر است. لطفاً در صورتی از خدمات ما استفاده فرمایید که این شرایط مورد پذیرش‌تان است:

 1. برخی از کتاب‌های ارائه شده در سایت تحول بوک ممکن است حسب مورد قابل ارسال نباشد و چاپ آنها در انبار ناشر یا موزع اصلی به اتمام رسیده باشد. تحول بوک برخی عناوین را در انبار خود موجود داشته و باقی موارد سفارش داده شده را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، اما در برخی موارد ممکن است کتاب خریداری شده توسط شما به هیچ عنوان توسط شبکه تأمین تحول بوک قابل تهیه نباشد.
 2. تحول بوک کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود.
 3. اطلاعات ارائه شده در سایت دعوت به ایجاب است. به دلیل بزرگی بانک اطلاعاتی امکان به روز بودن تمامی کتاب ها در یک لحظه ممکن نیست. ممکن است قیمت و دیگر مشخصات کتاب‌ها توسط عرضه کننده اصلی که ناشر یا مرکز پخش است تغییر پیدا کند. مشتری با ثبت سفارش رضایت خود از این تغییرات را اعلام نموده است.
 4. تحول بوک صرفاً کتاب‌های نو را به فروش می‌رساند و امکان تهیه و ارسال کتاب‌های دست دوم را ندارد.
 5. کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده گردیده و ارسال می‌شوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.
 6. سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف دو الی سه روز کاری (پنجشنبه و جمعه روزهای غیرکاری بازار توزیع کتاب هستند ) آماده و ارسال می‌شوند.
 7. پس از تأیید پرداخت، یک ایمیل یا پیامک حاوی اطلاعات سفارش به صورت خودکار برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت عدم دریافت این ایمیل یا پیامک باید جهت تأیید پرداخت با بخش پشتیبانی از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده، تماس حاصل فرمایید.
 8. مسئولیت تحول بوک در قبال مشتری تا زمان تحویل بسته به پست است. برای بسته های تحویل شده به پست، پس از 1 روز کاری، بارکد پستی به مشتری اعلام می شود. با توجه به بیمه بودن کلیه بسته‌های ارسالی توسط تحول بوک، در صورت عدم دریافت بسته، مسئولیت پیگیری از پست و دریافت خسارت بر عهده مشتری است.
 9. در صورتیکه تغییر قیمت کتاب سفارش داده شده برای شما قابل قبول نباشد، میتوانید آن کتاب را از سفارش خود حذف کنید، اما امکان حذف کتاب های دیگر که تغییر قیمت نداشته اند وجود ندارد.
 10. امکان انصراف از خرید ثبت شده برای مشتری وجود ندارد؛ فلذا در خرید خود دقت نمایید.
 11. در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن صرف 2 الی 3 روز کاری عیناً به حساب مشتری (حساب بانکی) مسترد می‌گردد. حساب بانکی میبایست به نام خود مشتری باشد. استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. پس از ارسال شماره پیگیری بصورت پیامک به مشتری، مسئولیت واریز وجه به حساب مشتری بر عهده بانک گیرنده وجه بوده و در صورت بروز مشکل، پیگیری موضوع توسط مشتری باید انجام شود.
 12. اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به تحول بوک صرفاً برای ارائه خدمات تحول بوک مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.
 13. تحول بوک اخبار و اطلاعات خود و شرایط فروش ویژه را به صورت دوره‌ای برای مشتریان ارسال خواهد کرد. در صورت عدم تمایل به دریافت این خبرنامه‌ها موضوع را از طریق ایمیل info@tahavolbook.com  اطلاع دهید.
 14. هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته یا برگشت شدن آن بر عهده مشتری بوده و ارسال مجدد مشمول پرداخت مجدد هزینه پستی است.
 15. هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور پست با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.
 16. کوپن‌های تخفیف و جوایز ارائه شده به مشتریان فقط در یک سفارش قابل استفاده هستند و در صورت برگشت سفارش به هر دلیل، این مبلغ به مشتری قابل استرداد نخواهد بود.
 17. پاسخگویی به سفارشات اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت بالاتر انجام می‌شود. پاسخگویی به مشتریان نیز از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده (بخش تماس با ما) در اولویت بالاتر نسبت به پاسخگویی تلفنی است.
 18. در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات تحول بوک می‌توانید مستقیماً با مدیر تحول بوک ارتباط برقرار کنید:  ایمیل info@tahavolbook.com

 

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()